
НОВИНИ

З 15 лютого по 15 квітня 2017 року серед учнів 5 - 11 класів загальноосвтніх навчальних закладів відбудеться 5 - й Всеукраїнський творчий конкурс "Малюнок, вірш, лист до мами", який присвячується Дню матері.
Подання конкурсних робіт - 15 квітня 2017 року.




Раді вітати Вас на нашому сайті!
ВИХОВУЄМО ПАТРІОТІВ
Національно-патріотичне виховання дітей та молоді – це комплексна системна і цілеспрямована діяльність органів державної влади, громадських організацій, сім’ї, освітніх закладів, інших соціальних інститутів щодо формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини, турботи про благо свого народу, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України, сприяння становленню її як правової, демократичної, соціальної держави.


НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ НА УРОКАХ
Рідна мова – найважливіший засіб патріотичного виховання. Вона була і є важливою сферою впливу на національну свідомість молоді, ідентифікаційним кодом нації.
Основна мета навчання української мови полягає у формуванні національно свідомої, духовно багатої мовної особистості. Одним із завдань є формування духовного світу учнів, цілісних світоглядних уявлень.

ПРОЛУНАВ УЖЕ ДЗВІНОК...
Загальні вимоги до уроку :
• проведення уроку на основі сучасних наукових досягнень, передового педагогічного досвіду, закономірностей навчального процесу;
• проведення уроку на основі методик гуманних дидактичних концепцій;
• особистісна спрямованість, тобто забезпечення учням умов для самореалізації та ефективної навчально-пізнавальної діяльності з урахуванням їхніх інтересів, потреб, нахилів, здібностей та життєвих настанов;
• оптимальне поєднання і системна реалізація на уроці дидактичних принципів;
• встановлення міжпредметних зв'язків, які усвідомлюються учнями.


МИ В ЕКСПЕРИМЕНТІ...
У навчальному закладі використовується модульна модель «Інтеграція медіаосвіти в систему базової шкільної та позашкільної освіти як фактор формування меідаграмотності та медіакомпетентності учнів», яка має наступні змістові елементи: науково-методичний, діагностичний, змістовно-цільовий та результативний компоненти. Науково-методичний компонент реалізується через систему роботи ЗНЗ у вигляді функціональної моделі «5 кроків до успіху».
