ВПРОВАДЖУЄМО НАСКРІЗНУ МЕДІАОСВІТУ
- 29.01.2020 року на базі Криворізької
- 29 янв. 2020 г.
- 2 мин. чтения
Засідання педагогічної ради проводилося за тренінговою технологією.
Педагогічним працівникам закладу загальної середньої освіти було презентовано доповідь основного доповідача, заступника директора з навчально-виховної роботи Коваленка В. С. («Інтерактивні форми і методи організації освітнього процесу в умовах здійснення дослідно-експериментальної роботи за темою: «Створення системи шкільної медіаосвіти на основі принципів наскрізного навчання») та співдоповідачів заступника директора з виховної роботи Костренко С. П. («Інтерактивні форми і методи виховання здобувачів освіти в контексті впровадження наскрізної медіаосвіти в практику роботи ЗЗСО»), практичного психолога Орешечко Н. В. («Психолого-педагогічні аспекти створення безпечного інформаційного середовища в контексті роботи експериментального закладу освіти»), учителів початкових класів Наумянової І. Г. («Використання інноваційних форм і методів роботи при викладанні навчальних дисциплін у НУШ (з досвіду роботи педагога – експериментатора)»), Циронок О. В. («Формування інформаційно-цифрових технологій у здобувачів освіти початкової школи в умовах впровадження наскрізної медіаосвіти»), учителя російської мови та зарубіжної літератури, медіапедагога Калємєнєвої Н. В. («Впровадження медіаосвітніх інновацій під час викладання суспільно-гуманітарних дисциплін (з досвіду роботи педагога – експериментатора)»), учителя української мови та літератури Жураківської В. М. («Впровадження медіаосвітніх технологій при викладанні української мови в школі ІІ ступеня»), учителя біології Говорко Л. В. («Впровадження сучасних медіаосвітніх технології при викладанні природничих дисциплін з метою формування ключових компетентностей у здобувачів освіти школи ІІІ ступеня»).
Родзинкою заходу був майстер-клас «Створення медіаупаковки до мультимедійного контенту» презентований заступником директора з навчально-виховної роботи.
За наслідками проведення засідання педагогічної ради розроблені та прийняті рекомендації.Засідання педагогічної ради проводилося за тренінговою технологією.Педагогічним працівникам закладу загальної середньої освіти було презентовано доповідь основного доповідача, заступника директора з навчально-виховної роботи Коваленка В. С. («Інтерактивні форми і методи організації освітнього процесу в умовах здійснення дослідно-експериментальної роботи за темою: «Створення системи шкільної медіаосвіти на основі принципів наскрізного навчання») та співдоповідачів заступника директора з виховної роботи Костренко С. П. («Інтерактивні форми і методи виховання здобувачів освіти в контексті впровадження наскрізної медіаосвіти в практику роботи ЗЗСО»), практичного психолога Орешечко Н. В. («Психолого-педагогічні аспекти створення безпечного інформаційного середовища в контексті роботи експериментального закладу освіти»), учителів початкових класів Наумянової І. Г. («Використання інноваційних форм і методів роботи при викладанні навчальних дисциплін у НУШ (з досвіду роботи педагога – експериментатора)»), Циронок О. В. («Формування інформаційно-цифрових технологій у здобувачів освіти початкової школи в умовах впровадження наскрізної медіаосвіти»), учителя російської мови та зарубіжної літератури, медіапедагога Калємєнєвої Н. В. («Впровадження медіаосвітніх інновацій під час викладання суспільно-гуманітарних дисциплін (з досвіду роботи педагога – експериментатора)»), учителя української мови та літератури Жураківської В. М. («Впровадження медіаосвітніх технологій при викладанні української мови в школі ІІ ступеня»), учителя біології Говорко Л. В. («Впровадження сучасних медіаосвітніх технології при викладанні природничих дисциплін з метою формування ключових компетентностей у здобувачів освіти школи ІІІ ступеня»).Родзинкою заходу був майстер-клас «Створення медіаупаковки до мультимедійного контенту» презентований заступником директора з навчально-виховної роботи.За наслідками проведення засідання педагогічної ради розроблені та прийняті рекомендації.
コメント